آشنایی با اجنرال OGeneral ASGA12BMTA

کد خبر: 414    تاریخ: دوشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت ۱۰:۰۱:۰۸    بازدید: 291

معرفی

خنک کنندگی با سرعت بالا در تابستانهای گرم با  کولر گازی اسپلیت اجنرال OGeneral ASGA12BMTA  که خنک کنندگی فوق العاده سریع شما را فراهم می کند. این کولر گازی با کمپرسور روتاری تروپیکال باعث می شود شما در تابستان خنک کنندگی بیشتر ی را با سر و صدای کمتری داشته باشید.

آشنایی با اجنرال OGeneral ASGA12BMTA


کارایی

این کولر گازی با کمپرسور روتاری عملکرد فوق العاده قدرتمندی را فراهم می کند و به سرعت خنکی مطلوبی را حتی  در هوای بسیار گرم را همراه با کمپروسور قدرتمند که به مواد عایقی پوشش داده شده، فراهم می کند. تنظیم جریان هوا اتوماتیک، هوا را به طور یکنواختتر، و به صورت خودکار پخش می کند و خنکی را تضمین و فضای محیط را مطلوب می سازد. فیلتر دئودورانت یون باکتری های موجود در هوا را می کشد و رشد میکروب ها، مانند باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و ... را با نابود کردن اجزای درونی و جذب عناصر سلولی کنترل می کند. در مد powerful، کولر گازی سریع تر کار می کند و خنک کنندگی بیشتری را با حداقل مصرف انرژی فراهم میکند و خروجی بهینه را ارائه می دهد. پس از قطع برق، حالت راه اندازی خودکار، کولر گازی را به طور خودکار روشن می کند و عملکرد کولر گازی را به آخرین عملکرد تنظیم شده بازگردانده می شود. این دستگاه دارای کنترل از راه دور ریموت بوده که به شما کمک می کند تا کولر گازی  را به راحتی و به طور موثری کنترل کنید. همچنین ویژگی های مد dry، مد coil، خاموشی خودکار، دریچه عرض با تنظیم زاویه، تایمر برنامه ریزی، تایمر خواب، پنل قابل جابجایی / قابل شستشو و واحد خارجی عایق بندی شده را دارا می باشد.


نتیجه گیری

کولر گازی اجنرال OGeneral ASGA12BMTA در طول چند ثانیه خنک کنندگی مطلوبی را به شما می دهد و بدون اتلاف وقت راحتی مناسب شما را به شما می دهد. این کولر گازی همچنین به شما می دهد محیطی سالم و راحت را ارائه می کند و نیز کاهش مصرف انرژی را به دنبال دارد.// تهیه شده در فروشگاه کولر گازی بانه

جدیدترین ها

ویژه ها

وبلاگ های تازه

Tool tip