افزایش کارایی کولر گازی و صرفه جویی در مصرف برق با بستن درب ها و پنجره ها

کد خبر: 386    تاریخ: سه شنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ساعت ۰۱:۴۰:۴۹    بازدید: 122

 

 

افزایش کارایی کولر گازی و صرفه جویی در مصرف برق با بستن درب ها و پنجره ها

کولر گازی بر خلاف کولر آبی هوای درون اتاق را می گیرد، آن را خنک می کند و مجددا به فضای خانه برمی گرداند. از آنجا که هوا خنک می شود و مجددا بازگردانده می شود، خیلی مهم است که هوای گرم از محیط خارج به داخل اتاق وارد نشود. بسیاری از مردم بارها و بارها از کولر گازی استفاده می کنند، اما فراموش می کنند که پنجره ها و درب ها را ببندند، که منجر به کاهش خنک کنندگی و افزایش هزینه های برق می شود.

طبق بررسی و تحقیقات واحد فروشگاه کولر گازی بانه 40 درصد از اثر خنک کنندگی به علت نشت هوا و عایق حرارتی ناکارآمد کاهش می یابد. استفاده از کولر گازی در طول ماه های تابستان بالا می باشد و سبب افزایش برق می شود. عایق حرارتی نامناسب می تواند تا حدود 40 درصد بار کولر گازی را افزایش می دهد و به این ترتیب مصرف برق را افزایش می دهد.

اولین گام برای اطمینان از اینکه بار بر روی کولر گازی کمتر است، این است که اطمینان حاصل کنید که تمام درب ها و پنجره ها در اتاق که در آن کولر گازی قرار دارد ، بسته شده است. یک راه آسان برای انجام این کار استفاده از درب های اتوماتیک کشویی است. این درب های اتوماتیک کشویی زمان است که در دسترس هستند و اخیرا کیفیت آنها بسیار بهبود یافته است.

راه های بسیاری وجود دارد که می تواند عایق حرارتی را برای  اثر بخشی بهتر کولر گازی، بهبود بخشد و ما در مقالات آینده آن را مورد بحث قرار خواهیم داد. عایق حرارتی یکی از دلایل اصلی کاهش بار کولر گازی است و می تواند صرفه جویی قابل توجهی در مصرف برق داشته باشد. این مقاله به کوشش فروشگاه کولر گازی بانه تهیه شده است. (صحبت ما در مورد برند های مختلف کولر گازی است ازجمله کولر گازی ال جی ، کولر گازی اجنرال ، کولر گازی میتسوبیشی و ...)

جدیدترین ها

ویژه ها

وبلاگ های تازه

Tool tip