گرم شدن کره زمین و افزایش نیاز به کولر گازی(تهویه مطبوع)

کد خبر: 2274    تاریخ: دوشنبه، ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ساعت ۱۰:۲۱:۰۸    بازدید: 34

گرم شدن کره زمین

با گرم شدن کره زمین افزایش گاز های گلخانه ای نگرانی ها  بیشتر شده، به این صورت که در این چرخه با گرم شدن کره زمین تولید برق افزایش پیدا میکند که همین امر باعث ایجاد گاز های گلخانه ای می شود.

انتشار گازهای گلخانه ای توسط گیاهان زغال سنگ و گاز طبیعی در هنگام تولید برق  تقریبا دو برابر خواهد شد( 1.25 میلیارد تن در سال 2018 تا 2.28 میلیارد تن در سال 2050. این انتشارات به گرم شدن کره زمین کمک خواهد کرد که می تواند تقاضای کولر گازی( تهویه مطبوع ) را بیشتر کند.

نیاز به کولر گازی

طبق گزارش آژانس بین المللی انرژی پیش بینی می شود تعداد 1.6 میلیارد دستگاه های کولر گازی امروزه به 5.6 میلیارد دستگاه در نیمه دوم قرن افزایش یابد.

طبق آمارهای جهانی منتشر شده بیشترین تعداد دستگاه های کولر گازی، در ایالات متحده آمریکا ،ژاپن و به طور چشمگیری در چین متمرکز شده اند.در حالی که در مناطق گرمسیر مانند آفریقا، آسیا، آمریکای لاتین و خاورمیانه که حدود 2.8 میلیارد جمعیت دارد،تنها 8 درصد از دستگاه های کولر گازی را به خود اختصاص داد است.

.                                                                                                                                        گرم شدن کره زمین و افزایش نیاز به کولر گازی(تهویه مطبوع)

با افزایش درآمد در کشورهای گرمسیر و تمایل افراد برای زندگی راحت تر،بالطبع تقاضای کولر گازی افزایش می یابد. و بر این اساس که تهویه مطبوع بخشی از کار خود را با خروج هوای داغ در خارج از خانه  انجام می دهد، محیط اطراف خود را گرمتر می کنند. بر اساس برخی پیش بینی ها، تهویه مطبوع می تواند در حدود دو درجه فارنهایت (یک درجه سانتیگراد)  دمای یک شهر را افزایش دهد. عملا کولر گازی خود با عث گرم شدن کره زمین است.

بعد از نگاهی به آمار و ارقام متوجه این شدید که در آینده ای نزدیک همه دنیا نیاز مبرم به کولر گازی خواهد داشت. از این رو سیاست هایی برای بهینه کردن مصرف انرژی در استفاده از کولر گازی اتخاذ گردید که بر اساس آن تولید کنندگان موظف شدند استاندارد هایی را رعایت کنند که در با کمترین مصرف انرژی برق ، بیشترین بازدهی را از دستگاه های تهویه مطبوع دریافت کنند.

تهیه شده در فروشگاه کولر گازی بانه

مشاوره رایگان جهت خرید کولر گازی بانه

09186031815

09180133567

09187675210

 

مطالب مرتبط با کولر گازی بانه

کولر گازی اجنرال

کولر گازی ال جی

کولر گازی میتسوبیشی

کولر گازی چیست و چگونه کار می کند؟

استفاده از کولر گازی چقدر هزینه برق دارد؟

کم مصرف ترین کولر گازی جهان

دلایل چکه کردن آب از پنل کولر گازی

 

جدیدترین ها

ویژه ها

وبلاگ های تازه

Tool tip