مطالب مفید درباره اسپلیت
تفاوت کولرهای گازی با يخچال
تنها تفاوت عملکرد کولرهای گازی اسپلیت با یخچال های خانگی و ویترینی در چند مورد زیر است:
1- وجود شير اتوماتیک (اکسپنشن والو) در مدار لوله کشی و عملکرد آن
2-وجود دو پنکه که یکی از آنها باعث خنک شدن می شود و دیگری جریان هوای آزاد را از لابلای لوله های سردشده اواپراتور عبور داده و بصورت هوای خنک بداخل اطاق مسکونی و مورد نظر جریان می دهد. (برخی از کولرها دارای یک پنکه با پره های مخصوص می باشند.)
3- موتور کمپرسور کولرگازی قویتر از یخچال می باشد و نیز طول و قطر لوله های کندانسور و اواپراتور بگونه ای محاسبه می شود که انجام عمل ترموستات، باعث یخ زدگی لوله های اواپراتور نشود که بدین منظور ترموستات کولرهای گازی حساس تر و دقیق تر از يخچالها می باشد.

نقشه و دياگرام سیم کشی برق کولر
سیم کشی برق در يخچالهای خانگی و ویترینی بسیار مشابه کولرهای گازی است که تنها دارای دو تفاوت می  باشند:
1- وسایل برقی موجود در کولرهای گازی به علت بزرگی کمپرسور و حجمی بودن بوبین  های آن (از نظر کلفتی سیم  پیچ  ها)، مصرف برق بیشتری دارند.
۲- در کولرهای گازی فقط یک موتور پنکه (fan) وجود دارد که از نظر سیم کشی با یخچال کمی فرق دارد. یک رشته سیم برق کولر به زمین متصل می  شود و دو رشته دیگر به پایه تقسیم برق (ترمينال) و سوئیچ متغير وصل می  شود. از ترمینال یک رشته سیم به نقطه C کمپرسور و یک رشته به بوبین اصلی موتور پنکه وصل می  شود و نیز مانند برق يخچال از کمپرسور، یک رشته سیم به یک طرف خازن وصل می  شود. از نقطه S کمپرسور یک رشته سیم به نقطه ۳ اورلود و از سوی دیگر اورلود، یک رشته سیم به یکی از نقاط ترموستات متصل می شود. از طرف دیگر ترموستات یک سیم به نقطه ۲ سوئيچ متغير متصل و در قسمت پنکه نیز یک رشته سیم از قسمت موتور آن (برای جلوگیری از صدمات و خرابی قطعات) به زمین متصل می  شود.

ما فروشنده کولر گازی به قیمت بانه در تهران هستیم. البته با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش. با توجه به اصل بودن اجناس وارداتی و معتبر بودن برندهای کولرگازی، ما نگرانی از بابت گارانتی آنها نداریم و حتی از این قضیه استقبال هم می کنیم. فروشگاه کولر گازی حبیبی در بانه در زمینه فروش کولر های گازی ایستاده و پنجره ای ارائه دهنده خدمات تخصصی با نیروهای کارازموده و مجهز برای تجهیزات روز در حال خدمات رسانی به همشهریان گرامی میباشد که تمام تلاش این گروه ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن برای فروش کولر گازی بانه به همه شهر های ایران است که بصورت تخصصی و سریع و به موقع با کمترین سطح اتلاف وقت مشتری میباشد.کولر های گازی پنجره ای قابلیت نصب پشت حفاظ پنجره ساختمان ها را دارد و یا میتوان با ایجاد شکاف روی درب آکاردئونی نصب شده روی بلکن ها و پنجره ها به راحتی کولر را روی درب و پنجره جا داد.هدف ما جلب رضایت مشتری و انجام سریع و تخصصی امورات فروش و نصب کولر گازی میباشد تمام سعی ما این است که با تجهیزات به روز و تخصصی خدمات تاسیسات را به همشهریان ارائه دهیم.

کولر گازی بانهخرید کولر گازی اسپلیت کم مصرف در بانه/آدرس:شهربانه ،پاساژ خیام،فروشگاه کولر گازی حبیبی

/images/animated-telephone-image-0023.gif  09187675210 

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.