مطالب مفید درباره اسپلیت
علت سوختن موتور کولر گازی
یکی از علت های خاموش شدن کولر گازی سوختن موتور کولر گازی است که در اینجا به علت آن میپردازیم
بطور کلی از بین رفتن عایق های موتور کمپرسور باعث اتصال و قطع سیم های موتور می شود که در نتیجه سبب سوختن کمپرسور می شود.
طول عمر سیم های لاکی موتور به درجه حرارت کارکرد موتور بستگی دارد بطوری که با بالارفتن دمای کمپرسور و این دما می تواند برای مدت طولانی باقی بماند. این حالت ممکن است در یکی از حالت های زیر پدید آید:
1- معیوب بودن فن
۲- کثیف بودن کندانسور
٣- ولتاژ نامناسب
4- نامرغوب بودن و یا مناسب نبودن سیم های لاکی موتور
5- کم شدن مبرد
6- اشكال در سیم پیچ راه انداز (کمکی)
توسط سه فيش خارج شده از کمپرسور که با حروف CSM مشخص شده¬اند می توان انواع سوختگی را تشخیص داد. (اگر ارتباط بين C.M قطع باشد یا اتصال کوتاه باشد، نشانه سوختن سیم پیچ اصلی و اگر ارتباط بین C.S قطع شده یا اتصال کوتاه باشد، نشانه سوختن سیم پیچی راه انداز یا استارت می باشد.)
نكته: سوختن موتور باعث اسیدی شدن سیستم و اغلب تجزیه و خراب شدن روغن کمپرسور می شود.
ما فروشنده کولر گازی به قیمت بانه در تهران هستیم. البته با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش. با توجه به اصل بودن اجناس وارداتی و معتبر بودن برندهای کولرگازی، ما نگرانی از بابت گارانتی آنها نداریم و حتی از این قضیه استقبال هم می کنیم. فروشگاه کولر گازی حبیبی در بانه در زمینه فروش کولر های گازی ایستاده و پنجره ای ارائه دهنده خدمات تخصصی با نیروهای کارازموده و مجهز برای تجهیزات روز در حال خدمات رسانی به همشهریان گرامی میباشد که تمام تلاش این گروه ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن برای فروش کولر گازی بانه به همه شهر های ایران است که بصورت تخصصی و سریع و به موقع با کمترین سطح اتلاف وقت مشتری میباشد.کولر های گازی پنجره ای قابلیت نصب پشت حفاظ پنجره ساختمان ها را دارد و یا میتوان با ایجاد شکاف روی درب آکاردئونی نصب شده روی بلکن ها و پنجره ها به راحتی کولر را روی درب و پنجره جا داد.هدف ما جلب رضایت مشتری و انجام سریع و تخصصی امورات فروش و نصب کولر گازی میباشد تمام سعی ما این است که با تجهیزات به روز و تخصصی خدمات تاسیسات را به همشهریان ارائه دهیم.

کولر گازی بانهخرید کولر گازی اسپلیت کم مصرف در بانه/آدرس:شهربانه ،پاساژ خیام،فروشگاه کولر گازی حبیبی

/images/animated-telephone-image-0023.gif  09187675210 

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.