مطالب مفید درباره اسپلیت

نصب یک کولر گازی چقدر هزینه در بردارد؟

نصب رایگان یعنی چی؟

اگر نصب رایگان هست پس چرا نصاب ها از ما پول می گیرند؟

باز کردن کولر گازی قبلی مگر هزینه داره؟

سوالات بالا نمونه ای از سوالاتی است که خیلی از مشتریان از ما می پرسند. حالا قصد داریم در اینجا توضیحاتی را ارائه دهیم تا شما عزیزان در جریان هزینه و روال نصب کولر گازی باشید. نصب یک کولر گازی شامل کارهای گوناگونی می شود در ذیل برخی از کارها واقدامات لیست شده:

1- هزینه ایاب و ذهاب

2- هزینه نصب و راه اندازی

3- لوله و اتصالات اضافی و وسایل اضافی از قبیل پایه کمپروسور کولر گازی، لوله اضافی کولر گازی، کابل اضافی کولر گازی  ، شارژ گاز تکمیلی و ...

4- کارهای اضافی خارج از نصب مانند سوراخ کاری، جوشکاری و ....

با توجه به بحث بالا زمانی که در این سایت یا سایت های مشابه شما با جمله "نصب رایگان" برخورد می کنید منظور گزینه دوم یعنی هزینه نصب و راه اندازی که بر عهده فروشنده می باشد و سایر هزینه با خریدار است.

ما فروشنده کولر گازی به قیمت بانه در تهران هستیم. البته با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش. با توجه به اصل بودن اجناس وارداتی و معتبر بودن برندهای کولرگازی، ما نگرانی از بابت گارانتی آنها نداریم و حتی از این قضیه استقبال هم می کنیم. فروشگاه کولر گازی حبیبی در بانه در زمینه فروش کولر های گازی ایستاده و پنجره ای ارائه دهنده خدمات تخصصی با نیروهای کارازموده و مجهز برای تجهیزات روز در حال خدمات رسانی به همشهریان گرامی میباشد که تمام تلاش این گروه ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن برای فروش کولر گازی بانه به همه شهر های ایران است که بصورت تخصصی و سریع و به موقع با کمترین سطح اتلاف وقت مشتری میباشد.کولر های گازی پنجره ای قابلیت نصب پشت حفاظ پنجره ساختمان ها را دارد و یا میتوان با ایجاد شکاف روی درب آکاردئونی نصب شده روی بلکن ها و پنجره ها به راحتی کولر را روی درب و پنجره جا داد.هدف ما جلب رضایت مشتری و انجام سریع و تخصصی امورات فروش و نصب کولر گازی میباشد تمام سعی ما این است که با تجهیزات به روز و تخصصی خدمات تاسیسات را به همشهریان ارائه دهیم.

کولر گازی بانهخرید کولر گازی اسپلیت کم مصرف در بانه/آدرس:شهربانه ،پاساژ خیام،فروشگاه کولر گازی حبیبی

/images/animated-telephone-image-0023.gif  09187675210 

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.