مطالب مفید درباره اسپلیت

برای کاهش مصرف برق کولر گازی های غیر موثر قدیمی را با کولر گازی های جدید کم مصرف جایگزین کنید

اخیرا اشخاصی را دیدیم که هزینه قبض برق شان بسیار بالا بود و در مورد آن نگران بودند. در بررسی های بیشتر، متوجه شدیم که آنها از کولر گازی هایی استفاده می کردند که بیش از 10-12 سال عمر کرده بودند و به همین جهت کاملا ناکارآمد بودند. ما همچنین متوجه شدیم که بسیاری از مردم لوازم قدیمی ناکارآمد را استفاده می کنند بخاطر اینکه نگران هزینه خرید وسایل جدید کارآمدتر هستند، اما آنچه را که آنها فراموش می کنند این است که در طول زمان مبلغی که آنها بابت صورتحساب برق مصرفی کولر گازی پرداخت می کنند خیلی بیشتر از هزینه خرید یک کولر گازی جدید است. مردم هزینه های خفیف دوره ای دستگاه کولر گازی را بر هزینه سرمایه کامل  نقدی برای خرید یک کولر گازی جدید را ترجیح می دهند.

این مقاله به همت فروشگاه کولر گازی بانه تهیه شده است. مطالبی که شما در این مقاله با آن آشنا خواهید شد در ذیل آمده است:
- عمر مفید یک کولر گازی
- بهبود بهره وری سیستم کولر گازی در طول سال های اخیر
- چرا خرید یک کولر گازی کم مصرف احساس می شود

عمر مفید یک کولر گازی

می توان گفت که عمر یک کولر گازی حدود 10 سال است. این عمر مفید می تواند کمی افزایش یابد اگر کولر گازی را در طول عمر خود را به درستی حفظ و نگهداری شود.  عمر کولر گازی خیلی هم بستگی به کیفیت کولر گازی ای دارد که شما در زمان خرید انتخاب می کنید. اگر کولر گازی خریداری شده از برند خوبی باشد (بهترین نوع کولر گازی) ، ممکن است عمر مفید آن به مدت 10 تا 12 سال (یا بیشتر) ادامه پیدا کند، اما اگر کیفیت کولر گازی خوب نباشد، حتی قبل از 10 سال هم کارایی خود را از دست می دهد و برق بیشتری را مصرف می کند.

بهبود بهره وری سیستم کولر گازی در طول سال های اخیر

با بهبود تکنولوژی، کارایی کولرهای گازی با گذشت زمان بهبود یافته است. بهترین برند های کولر گازی موجود در بازار امروز مصرف برق 30 تا 50 درصد کمتری نسبت به کولر های گازی دارند که در اواسط دهه 1970 در دسترس بود. در حقیقت، مدل های کولر گازی کارآمد امروزی حدود 20-40٪ کارآیی بیشتری نسبت به مدل های کولر گازی های موجود 10 سال پیش دارند. و به دلیل کمبود انرژی نسبت به تغییرات آب و هوایی، اهمیت زیادی برای بهره وری وجود دارد، در سال های آتی، میزان کارایی کولرهای گازی افزایش خواهد یافت. از آنجایی که کمبود انرژی موجب افزایش قیمت برق خواهد شد، خریدن کولر گازی کارآمد تر مناسب خواهد بود، زیرا صرفه جویی در صورتحساب برق هزینه های اضافی خرید کولر گازی کارآمد و جدید را پوشش می دهد.

چرا خرید یک کولر گازی کم مصرف  احساس می شود

هزینه برق هر ساله افزایش می یابد و با توجه به سناریو فعلی اداره برق در کشورمان، در طی سالهای آتی نیز قابل افزایش خواهد بود. در صورتی که قبض برق شما با توجه به یک کولر گازی قدیمی بالا است، این بدان معنی است که همراه با خنک کنندگی ناکافی، استفاده از چنین کولر گازی ای مصرف برق را بالاتر خواهد برد. در این صورت هزینه خرید یک کولر گازی کم مصرف و یا اینورتر در چند سال آینده با پس اندازهایی که به دلیل مصرف پایین کولر گازی کارآمد و ذخیره هزینه بایت پرداخت پول برق به دست می آید، جبران می شود. و همچنین یک کولر گازی کارآمد برای 10 تا 12 سال دیگر برای شما کار خواهد کرد و به شما این امکان را می دهد تا پول برق اضافی را تا سالهای زیادی صرفه جویی کنید . در صورتی که صورتحساب برق فعلی شما بسیار بالا است (به دلیل استفاده زیاد)، خرید یک کولر گازی کم مصرف A+++ بهترین راه حل برای شما خواهد بود. ما در  فروشگاه کولر گازی بانه به دنبال نوشتن مقاله ای هستیم  که می تواند به شما در ارزیابی صرفه جویی با تغییر دادن کولر گازی کمک کنید. بنابراین با ما همراه باشید./ تهیه شده در فروشگاه کولر گازی بانه

ما فروشنده کولر گازی به قیمت بانه در تهران هستیم. البته با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش. با توجه به اصل بودن اجناس وارداتی و معتبر بودن برندهای کولرگازی، ما نگرانی از بابت گارانتی آنها نداریم و حتی از این قضیه استقبال هم می کنیم. فروشگاه کولر گازی حبیبی در بانه در زمینه فروش کولر های گازی ایستاده و پنجره ای ارائه دهنده خدمات تخصصی با نیروهای کارازموده و مجهز برای تجهیزات روز در حال خدمات رسانی به همشهریان گرامی میباشد که تمام تلاش این گروه ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن برای فروش کولر گازی بانه به همه شهر های ایران است که بصورت تخصصی و سریع و به موقع با کمترین سطح اتلاف وقت مشتری میباشد.کولر های گازی پنجره ای قابلیت نصب پشت حفاظ پنجره ساختمان ها را دارد و یا میتوان با ایجاد شکاف روی درب آکاردئونی نصب شده روی بلکن ها و پنجره ها به راحتی کولر را روی درب و پنجره جا داد.هدف ما جلب رضایت مشتری و انجام سریع و تخصصی امورات فروش و نصب کولر گازی میباشد تمام سعی ما این است که با تجهیزات به روز و تخصصی خدمات تاسیسات را به همشهریان ارائه دهیم.

کولر گازی بانهخرید کولر گازی اسپلیت کم مصرف در بانه/آدرس:شهربانه ،پاساژ خیام،فروشگاه کولر گازی حبیبی

/images/animated-telephone-image-0023.gif  09187675210 

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.