مطالب مفید درباره اسپلیت

تست صدای کمپرسور کولر

در آموزشی که در مطلب قبلی ارائه دادیم یکی از راه های تست سالم بودن کمپرسور تست سیم پسچی کولر گازی را بیان کردیم.امروز در نظر داریم این مطلب را کامل کنیم به امید اینکه رضایت شما عزیزان را کسب کرده باشیم.

بعداز تست سیم پیچی کمپرسور کولر گازی ،و اینکه شما بعد از این تست مطمئن شدید که کمپرسور سالم است باید این دو تست که کاملا آن را توضیح خواهم داد را انجام دهید.

نکته: قبل از تست صدا این مهم را در نظر داشته باشید که اگر در تست سیم پیچی مطمئن شدید که کنتاکتور به بدنه اتصال دارد خیالتان راحت که کمپرسور شما سوخته :) و باید کمپرسور جدید را جایگزین کنید.

روش‌ها تست صدا یا :(Hammering)

در بیان خیلی ساده باید گفت که تست صدا برای اطمینان از سالم بودن سیم پیچی و روتور کمپرسور است.

بعد از اینکه کابل سوکت استارت را از ترمینال جدا کردید به وسیله برق مستقیم کولرگازی را راه اندازی کنید.

بعد از راه اندازی کولرگازی اگر دوحالت زیر رخ داد،بدانید  که کمپرسور کولر گازی شما سوخته است.

1-اگر کولر گازی با صدای غیرعادی کار کرد و یا جریان بالایی کشید

2- روشن نشدن کولر گازی و عدم کارکرد آن.

و اینکه بهتر است بدانید انجام این تست بیشتر از 3 یا 4 ثانیه بسیار خطرناک است.

تست فشار کمپرسور کولر گازی :

یکی از راه های دیگر تست سالم بودن کمپرسور کولر گازی تست فشار است که در صورت افت فشار آن باید کمپرسور تعویض شود.

قبل از این تست باید به چند نکته توجه کرد:

1-درپوش ترمینال را گذاشته و مهره آن را ببندید.

2-تست فشار را بیشتر از 5 یا 6 ثانیه انجام ندهید.

3-هنگام تست فشار از عینک ایمنی استفاده کنید و حتما سر وصورت خود را از ترمینال فاصله دهید.

تست فشار با دو روش انجام میشود که در اینجا ما روش کلی تر را بیان میکنیم و از بیان روش تست با استفاده از مانوفیلد صرف نظر میکنیم

تست فشار کمپرسور به صورت دستی

قبل از هرکاری از گیر نکردن شیر برقی و گرفته نشدن لوله مویی مطمئن شوید و سپس اقدام به تست فشار کنید

ابتدا گاز کولر گازی را تخلیه کرده و البته قبل این کار مشتری را توجیه کنید که دوباره به مشکل برنخورید.سپس لوله ورودی خروجی را باز کنید.

کولر گازی خود را در حالت سرمایشی راه اندازی کنید و دست خود را در دهنه لوله خروجی قرار دهید .اگر توانستید دست خود را به مدت 5 ثانیه نگه دارید و فشار کمپرسور دست شما را پس نزد بدانید که کپرسور کولر شما افت فشار دارد و باید تعویض شود.

در آخر: دوستان عزیز در نظر داشته باشن که روش هایی که در این مطلب و مطلب قبلی گفته شد برای این است که شما مطمئن شوید کمپرسور کولر گازی شما بلا استفاده است که در غیر اینصورت متحمل هزینه های گزاف تعویض نشود

ما فروشنده کولر گازی به قیمت بانه در تهران هستیم. البته با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش. با توجه به اصل بودن اجناس وارداتی و معتبر بودن برندهای کولرگازی، ما نگرانی از بابت گارانتی آنها نداریم و حتی از این قضیه استقبال هم می کنیم. فروشگاه کولر گازی حبیبی در بانه در زمینه فروش کولر های گازی ایستاده و پنجره ای ارائه دهنده خدمات تخصصی با نیروهای کارازموده و مجهز برای تجهیزات روز در حال خدمات رسانی به همشهریان گرامی میباشد که تمام تلاش این گروه ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن برای فروش کولر گازی بانه به همه شهر های ایران است که بصورت تخصصی و سریع و به موقع با کمترین سطح اتلاف وقت مشتری میباشد.کولر های گازی پنجره ای قابلیت نصب پشت حفاظ پنجره ساختمان ها را دارد و یا میتوان با ایجاد شکاف روی درب آکاردئونی نصب شده روی بلکن ها و پنجره ها به راحتی کولر را روی درب و پنجره جا داد.هدف ما جلب رضایت مشتری و انجام سریع و تخصصی امورات فروش و نصب کولر گازی میباشد تمام سعی ما این است که با تجهیزات به روز و تخصصی خدمات تاسیسات را به همشهریان ارائه دهیم.

کولر گازی بانهخرید کولر گازی اسپلیت کم مصرف در بانه/آدرس:شهربانه ،پاساژ خیام،فروشگاه کولر گازی حبیبی

/images/animated-telephone-image-0023.gif  09187675210 

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.